УВАГА! Нижче представлений короткий зміст документу!  Для подальшого використання Вам необхідно завантажити версію документу в форматі .doc або .pdf, посилання на які Ви знайдете під текстом документу.

 

Відповідно до пункту 1 Порядку розроблення, затвердження і перегляду лімітів на утворення та розміщення відходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.1998 № 1218, пунктів г) та д) частини першої пункту 4 Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого Указом Президента України від 13.04.2011 № 452, з метою упорядкування процедури розгляду документів для видачі дозволів на розміщення небезпечних відходів та погодження проектів лімітів на утворення та розміщення небезпечних відходів.

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Регламент розгляду заяв, проектів лімітів на утворення та розміщення небезпечних відходів, погодження таких проектів лімітів та видачі дозволів на розміщення небезпечних відходів, що додається.

2. Департаменту екологічної безпеки (Соколов О.Л.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра-керівника апарату Мормуля Д.Д.

 

Download this file (Наказ № 260 «Про затвердження Регламенту розгляду заяв, проектів лімітів на утворення та розміщення небезпечних відходів.docx)
Download this file (Наказ № 260 «Про затвердження Регламенту розгляду заяв, проектів лімітів на утворення та розміщення небезпечних відходів.pdf)