УВАГА! Нижче представлений короткий зміст документу!  Для подальшого використання Вам необхідно завантажити версію документу в форматі .doc або .pdf, посилання на які Ви знайдете під текстом документу.

 

НАКАЗ
N 116 від 15.12.94 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 грудня 1994 р. за N 313/523

Про затвердження Інструкції про порядок розробки та затвердження гранично допустимих скидів (ГДС) речовин у водні об'єкти із зворотними водами

Відповідно до ст.33 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" ( 1264-12 ) і з метою удосконалення роботи по розробці та затвердженню гранично допустимих скидів забруднюючих речовин у водні об'єкти із зворотними водами НАКАЗУЮ:

1. Затвердити погоджену з Міністерством охорони здоров'я України Інструкцію про порядок розробки та затвердження гранично допустимих скидів (ГДС) речовин у водні об'єкти із зворотними водами, що додається.

2. Управлінню регулювання природоохоронної діяльності (В.Горбунов) та Секретаріату (О.Даниляк) до 20 січня 1995 р. забезпечити розсилку Інструкції органам Мінприроди на місцях, заінтересованим міністерствам і відомствам.

3. Керівникам органів Мінприроди України на місцях забезпечити додержання вимог зазначеної Інструкції згідно з планом основних заходів, необхідних для впровадження нормативного документа.

 

Download this file (Наказ Мінприроди України від №116 «Про затвердження Інструкції про порядок розробки та затвердження гранично допустимих скидів (ГДС.doc)
Download this file (Наказ Мінприроди України від №116 «Про затвердження Інструкції про порядок розробки та затвердження гранично допустимих скидів (ГДС.pdf)