Новини

statya1Бич нашего времени - чрезмерное и зачастую бесконтрольное употребление лекарственных средств. Многие лекарства после употребления выводятся из организма неусвоенными и попадают в окружающую среду либо непосредственно, либо растворёнными в сточных водах.

 

Детальніше...

statya1Украина станет шестой страной в Европе, открывшей на своей территории представительство международной организации по защите окружающей среды - Регионального экологического центра (РЭЦ). До этого офисы этой организации работали в Болгарии, Венгрии, Польше, Румынии и Словакии.

 

Детальніше...

2012-03-30 Soveshanie GatchinaПрезидент підписав закон №191-VIII про ліцензії, сертифікати, дозволи, які більше не потрібні бізнесу в Україні.

Детальніше...

2 Карта екологічних проблем, про які Ви маєте знати...

  

 

 

 

Детальніше...

У зв’язку зі змінами екологічного законодавства, форм, порядку та  інструкцій екологічної звітності, ТОВ «Юрком-Сервіс» пропонує  професійне надання послуг із розробки, оформлення, супроводу податкової та статистичної документації.

Детальніше...

 

 

stat23Викинутих покришок

знаходять застосування (експорт в інші країни, спалювання з метою отримання енергії, механічне роздрібнення для покриття доріг і ін .)

stat70Змішаного сміття

неможливо сортувати для переробки.