Новини

2012-03-30 Soveshanie GatchinaПрезидент підписав закон №191-VIII про ліцензії, сертифікати, дозволи, які більше не потрібні бізнесу в Україні.

Детальніше...

2 Карта екологічних проблем, про які Ви маєте знати...

  

 

 

 

Детальніше...

У зв’язку зі змінами екологічного законодавства, форм, порядку та  інструкцій екологічної звітності, ТОВ «Юрком-Сервіс» пропонує  професійне надання послуг із розробки, оформлення, супроводу податкової та статистичної документації.

Детальніше...

На території України на даний момент знаходитися всього 6% заповідників, за умовами ж Євросоюзу необхідний мінімум становить 15%. Міністр екології та природних ресурсів України Андрій Мохник заявив про початок робіт зі створення Чорнобильського біосферного радіологічного заповідника.

Детальніше...

За попередніми даними, викиди забруднюючих атмосферу речовин (і це тільки стаціонарними джерелами, без урахування транспортних засобів) за 2013 склали в Донецькій області 1447,9 тис. тонн, а це 33,7% усіх викидів по Україні. Щодня на одну людину припадає 0,9 кг забруднюючих атмосферне повітря речовин, що перевищує середній по країні показник більш, ніж в 3,5 рази.

Детальніше...

 

 

stat23Викинутих покришок

знаходять застосування (експорт в інші країни, спалювання з метою отримання енергії, механічне роздрібнення для покриття доріг і ін .)

stat70Змішаного сміття

неможливо сортувати для переробки.