2012-03-30 Soveshanie GatchinaПрезидент підписав закон №191-VIII про ліцензії, сертифікати, дозволи, які більше не потрібні бізнесу в Україні.

У депутатів Верховної Ради є традиція: раз на рік у квітні вони різко концентруються на дерегуляції. У 2014-му вони разом відмінили 60 ліцензій, дозволів та погоджень, після чого з чистою совістю майже на рік згорнули активність у цьому напрямі.

2 квітня 2015, президент України Петро Порошенко підписав закон №191-VIII, який скасовує чергову порцію дозвільної документації і ряд малозрозумілих, абсурдних ліцензій та експертних висновків пішло в минуле.

На думку Мінекономіки, їх скасування принесе в бюджет 40-60 млрд грн. до 2020 року. Причому цей закон - лише один з багатьох, спрямованих на дерегуляцію бізнесу: міністр економіки Айварас Абромавічус заявляв, що всього потрібно ліквідувати 177 ліцензій і сертифікатів.

ЛІГАБізнесІнформ проаналізувала, які дозвільні документи "пішли під ніж" цього разу.

Джерело: http://domik.ua/novosti/infografika-deregulyaciya-v-dejstvii-kakie-licenzii-i-razresheniya-otmenil-zakon-191-n237408.html

 

 

 

stat23Викинутих покришок

знаходять застосування (експорт в інші країни, спалювання з метою отримання енергії, механічне роздрібнення для покриття доріг і ін .)

stat70Змішаного сміття

неможливо сортувати для переробки.