ТОВ «Юрком-Сервіс» протягом багатьох років успішно надає широкий спектр екологічних послуг та забезпечує повний цикл із розробки, оформлення та супроводу дозвільних документів в сфері екології.

Маючи штат висококваліфікованих спеціалістів та багаторічний досвід плідної співпраці з Міністерством екології та природних ресурсів України, департаментом екології Київської обласної та районних державних адміністрацій, державною санітарною епідеміологічною службою України та іншими державними установами, які здійснюють управління в галузі охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та природокористування, Ми якісно та швидко реалізуємо поставлені задачі наших клієнтів.

Окрім розробки дозвільних документів та послуг з екологічного менеджменту, завдяки нашому партнеру компанії , ми забезпечуємо наших клієнтів такими послугами як збирання, перевезення, зберігання, переробка та утилізація відходів, яку забезпечує компанія eco.

Надаючи екологічні, юридичні, аудиторські та ліцензійні послуги суб’єктам господарювання, ТОВ «Юрком-Сервіс» розвиває та сприяє дотриманню норм і вимог екологічного законодавства України (дізнатися більше).