Спеціальним водокористуванням називається забір та використання води з водних об'єктів (поверхневих джерел, колодязів, свердловин), а також скидання шкідливих речовин в гідросферу.

Порядок видачі дозволів встановлено постановою КМУ №321. Дозвіл встановлює ліміти забору, водокористування та скидання забруднюючих речовин у воду1).

Компанія «Юрком-Сервіс» допоможе Вам не тільки підготувати весь перелік необхідної документації на отримання дозволу, але й отримати узгодження спеціалізованих установ, організацій обласних, міських державних адміністрацій та територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах: охорони навколишнього середовища, розвитку водного господарства та меліорації земель, геологічного вивчення та раціонального використання надр, охорони здоров'я (у Басейнових управліннях, державних підприємствах та організаціях, що належать до сфери управління Державної служби геології та надр України).

1) для скидання забруднюючих речовин у водний об'єкт необхідний мати затверджений в органах екологічного нагляду проект ПДС.